КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Порівняння

Додайте товари для порівняння за характеристиками з каталогу товарів чи скористайтеся пошуком, якщо шукаєте щось конкретне

Перейти до каталогу товарів
+200 ₴
Ваші бонуси
Отримати 200 ₴
Кешбек

200 ₴ акційних бонусів за реєстрацію! Отримуй і використовуй вже при першій купівлі!

Постійні покупці Фокстрот отримують кешбек за кожну покупку в мережі, який можна використовувати при оплаті наступних покупок

Детальніше
Додати товари

У кошику відсутні товари

Давайте це виправляти!

Гарних покупок :)

ProductOfTheDayLink
Розкрути Фоксі
на призи!
Перевіримо твою удачу? Пиши свій email у віконце, крути рулетку та вигравай один з крутезних подаруночків від Фоксі.
Спроби
закінчилися!
Але у Фоксі є ідея. Залиш телефон і отримуй сюрприз. А потім — мерщій перевіряти пошту, там уся інфа!
Залиш телефон, і ми зарахуємо приз на твою картку. А потім — мерщій перевіряти пошту, там уся інфа!
Умови акції
Читати умови акції

Офіційні правила акції «Жми на колесо»

(надалі – «Розіграш»)

Організатором акції є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН», адреса: 04119, м. Київ, вул. Дорогожицька, 1, пов.6; код ЄДРПОУ 35625082 (далі – «Організатор»).

Дані Правила акції «Жми на колесо» (надалі-Правила) розроблені на підставі Цивільного кодексу України, Закону України «Про інформацію», Закону України «Про захист персональних даних», Закону України «Про захист прав споживачів», інших нормативно-правових актів України, Статуту, Правил та умов дії програми лояльності «Фокс Клуб», внутрішніх положень ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН» та регулюють порядок, строки та інші умови проведення акції «Жми на колесо».

Визначення термінів:

«Акція» – маркетинговий захід, що спрямований на поширення та підтримання обізнаності серед населення України про знак для товарів та послуг «Фокстрот». Розіграш провадиться на безоплатних засадах, має на меті рекламування Організатора за рахунок Організатора.

«Розіграш» - розіграш заохочення що проводиться між учасниками Акції.

«Правила» - ці правила проведення Акції, а також будь-які зміни та доповнення до них та будь-які документи, згоди, зобов’язання що є обов’язковими до підписання з метою участі у Розіграшах та отримання Заохочення.

«Наказ» - Наказ ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН», яким введено в дію дані Правила.

«Учасник Акції» - фізична особа, громадянин України, якій на момент проведення Акції виповнилось 18 років та яка виконала вимоги, необхідні для участі в Акції з метою задоволення особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника. 

«Заохочення» - під Заохоченням мається на увазі право переможця Акції отримати:

 • на власну картку Програми лояльності «Фокс Фан» бонуси у розмірі 100, 200, 300, 500 або 1000;
 • смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Interstellar Grey – 1штука;
 • телевізор XIAOMI Mi TV UHD 4S 43 International – 1 штука;
 • планшет SAMSUNG Galaxy Tab A8 2019 WiFi 2/32Gb Black (SM-T290N) – 1 штука;
 • робот-пилосос XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop Essential – 1 штука;

мультиварку DELFA DMC-50H4 – 1 штука. 

«Переможець» - Учасник Акції, який виграв одне із можливих Заохочень.

«Бонуси», «бонуси» - заохочення, надане як стимуляція споживачів, учасників Акції. Бонуси нараховуються на віртуальний рахунок Картки «Фокс Фан» учасника Акції та використовуються згідно з офіційними правилами та умовами дії програми лояльності «Фокс Фан», які розміщені на сайті www.foxtrot.ua, та в «Куточку споживача» в магазинах мережі ТМ «Фокстрот», з урахуванням вимог та обмежень встановлених цими Правилами.

УВАГА! Бонуси нараховуються виключно за придбання товарів за рахунок готівкових або безготівкових коштів та не нараховуються у випадку придбання Послуг Додаткового Сервісу (наприклад Старт-Мастер, Мастерсервіс, Технозахист тощо), придбання товарів на умовах Акції «Екстра Сервіс Плюс», карток поповнення рахунку мобільного телефону, Подарункових Карток, товарів, що приймають участь у рекламних акціях та пропозиціях (якщо інше не передбачено правилами відповідної акції, або рекламної пропозиції), а також у випадку придбання товарів по передоплаті в Інтернет-магазині (Пікап)

Бонуси (бонуси) будуть нараховані в той же день або  на наступний день після проведення відповідного Акції та можуть бути використані протягом 365 днів з дня їх нарахування. 

«Інформація про Акцію» - інформація про Акцію, Розіграш, офіційні правила Акції, а також додаткова інформація, що з’явилася в період проведення Акції. Інформація про Акцію розміщена на сайті https://giveaway.foxtrot.com.ua/ruletka.

 «Територія проведення Акції» (або «місце проведення Акції») - Акція проводиться в інтернет-магазині foxtrot.ua.  

 «Строк проведення Акції» (або «Період проведення Акції») – з 06.08.2021р. по 30.10.2021р. включно.

 

1. Участь в Акції

1.1. Брати участь в Акції мають право  фізичні особи, громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, та які згодні з умовами та правилами даної Акції, що викладено нижче.

1.2. Співробітники, представники Організатора їх родичі (першого та другого ступеня спорідненості), а також співробітники дилерів, дистриб’юторів та представники підприємств, що мають безпосереднє відношення до Організатора, не мають права брати участь в Акції.

1.3. У випадку, якщо в момент надання Заохочення буде встановлено, що особа, яка брала участь в Акції, не може бути Учасником Акції відповідно до цих Правил, такій особі не надається право на отримання Заохочення.

1.4. Обов’язковою умовою участі в Акції є те що споживач має бути учасником «Фокс Фан» або бажає стати учасником «Фокс Фан». Участь у «Фокс Фан» можлива за процедурою та відповідно до Правил та умов дії програми лояльності «Фокс Фан».

 

2. Умови участі у Акції

2.1. З метою участі у Акції, Учасник Акції  повинен в Період проведення Акції:

Зайти на сайт Фокстрот та клікнути по спливаючому банеру для переходу на сторінку Акції (https://giveaway.foxtrot.com.ua/ruletka).В спеціальному «віконці» залишити свій електронний адрес та контактний номер телефону та натиснути кнопку «Жми на колесо». Таким саме шляхом відбувається Розіграш. Учасник Акції має 3 спроби для можливості виграшу Заохочення. 

 • При цьому, взяти участь в Акції можна за зареєстрованим номером телефону та електронною адресою лише 1 раз.

2.2. Невиконання Переможцем умов та вимог встановлених цими Правилами, позбавляє такого Переможця права на отримання Заохочення. У такому випадку Організатор діє згідно цих Правил.

3. Умови отримання Заохочення:

 1. Про Заохочення Представник Організатора повідомить Переможця за допомогою електронного листа, що буде надісланий на електронну адресу Учасника Акції, яку він вказав в спеціальному віконці на сторінці Акції.
 2. Бонуси зараховуються на віртуальний рахунок  відповідно до Правил та умов дії програми лояльності «Фокс Фан»
 3. Адреса для отримання Заохочення попередньо узгоджується представником Організатора з Переможцем.
 4. Переможець може отримати Заохочення протягом одного календарного місяця з моменту виграшу.
 5. Представник Організатора зв’яжеться з Переможцем додатково та узгодить зручну дату вручення-отримання Заохочення.
 6. Переможець   має  право на отримання Заохочення виключно за 1 гривню з ПДВ.
 •  
 •  

4. Увага, обмеження.

4.1. Заміна Заохочення, в т.ч. грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягає.

4.2. Організатор Акції не несе відповідальності за невручення/ невиконання Заохочення у випадку, якщо Переможець не скористався правом на отримання Заохочення у строки й порядку, передбаченими цими Правилами. Заохочення надається тільки за умови виконання всіх вимог, які передбачені цими Правилами.

4.3. Своєю участю в Акції Учасники Акції з власної волі та добровільно надають повну та беззастережну згоду на зйомку його на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, використання його фотографічного зображення та відеозапису з його участю при створенні телевізійних програм, рекламних та інформаційних матеріалів про проведення Акції за умови дотримання вимог ст. 20 Закону України «Про рекламу», а також дає згоду на створення, публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних та/або інформаційних матеріалів, телевізійних та/або інших передач про проведення Акції з його зображенням, відеозаписів з його участю будь-яким незабороненим законом способом як на території України, так і за її межами без обмеження строку публічного показу, відтворення та/чи розповсюдження.

4.3.1. Учасник Акції погоджується на використання та поширення його коментарів, відповідей на запитання, точок зору (в тому числі відеозаписів) будь-яким незабороненим законом способом при здійсненні публічного показу, відтворенні та розповсюдженні його зображення та відеозапису з його участю.

4.3.2. Учасник Акції усвідомлює та погоджується, що використання його зображення та відеозапису з його участю, а також створення, публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних, інформаційних матеріалів про проведення Акції з його зображенням та відеозаписів за його участю є безоплатним та не передбачає сплати коштів такому Учаснику Акції чи будь-яким іншим особам. Учасник зобов’язується не заявляти будь-яких претензій чи вимог майнового характеру до осіб, що здійснюють публічний показ, відтворення та розповсюдження таких рекламних чи інформаційних матеріалів та відеозаписів. Надання такої згоди, передбаченої цими Правилами також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

4.4. Учасники Акції добровільно дають ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН» повну згоду на обробку їх персональних даних, а саме: прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання (поштової адреси), номеру телефону, електронної адреси, дати народження будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, згоду на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання, поширення (в тому числі розповсюдження, реалізацію, передачу тощо), знеособлення, блокування та знищення моїх персональних даних.

4.4.1. Учасникам Акції повідомлено, що обробка їх персональних даних здійснюється з метою: формування та підтримання обізнаності про діяльність та проведення рекламних, маркетингових та інших заходів у мережі магазинів ТМ «Фокстрот»; розповсюдження новин, повідомлень, реклами про будь-які заходи, товари, послуги що відбуваються, надаються, реалізуються у мережі магазинів ТМ «Фокстрот» та/або партнерів мережі магазинів ТМ «Фокстрот» за вибором Володільця та/або Розпорядника персональних даних; проведення статистичних та/або оцінювальних досліджень щодо ефективності роботи магазинів ТМ «Фокстрот». Володільцем персональних даних є ТОВ «САВ-ДІСТРИБЬЮШН», місцезнаходженням персональних даних та Володільця є м. Київ, вул. Дорогожицька 1, пов.6.

4.4.2. При обробці персональних даних Володілець здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, відтворення, розповсюдження персональних даних, а також інших неправомірних дій.

4.4.3. Обробка персональних даних Володільцем здійснюється за допомогою способів, що забезпечують конфіденційність таких даних, за винятком таких випадків: (1) у разі знеособлення персональних даних; (2) у випадку загальнодоступності персональних даних; і при дотриманні встановлених вимог до забезпечення безпеки персональних даних, вимог до матеріальних носіїв біометричних персональних даних і технологій зберігання таких даних поза інформаційними системами персональних даних відповідно до чинного законодавства України.

4.4.4. У будь-який момент часу, письмово звернувшись до Володільця, Учасник Акції має право запросити перелік імен і адрес будь-яких одержувачів персональних даних, ознайомитися з персональними даними, звернутися з проханням про надання додаткової інформації щодо зберігання і обробки персональних даних або ж вимагати внесення будь-яких необхідних змін до персональних даних для їх уточнення.

4.4.5. Володілець персональних даних може доручити обробку персональних даних Розпоряднику без попереднього повідомлення та без узгодження з Учасником Акції. Володілець та/або Розпорядник персональних даних можуть передати персональні дані третім особам, в тому числі контрагентам володільця та/або розпорядника бази даних як безкоштовно, так і за плату. У випадку передання персональних даних третім особам за плату Учасник Акції не буде претендувати та мати право на будь-яку винагороду або іншого виду компенсацію.

4.5. Вказана згода надана з врахуванням вимог ст.7, ст. 8 та ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» та діє безстроково та без обмеження території дії.

4.5.1. Учасник Акції шляхом участі в Акції засвідчує обізнаність про можливість передачі його персональних даних третім особам. Зміст його прав, як суб’єкта персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних» йому відомо та зрозуміло.

4.6. Організатор Акції не несе відповідальності за порушення строків та умов проведення Акції та/або за невручення Заохочення у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини.

4.7. Отримання Заохочення передбачено Учасником Акції тільки у вигляді акційних бонусів, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди.

4.8. Учасник Акції має право відмовитися від Заохочення.

4.9. Заохочення, від отримання якого Переможець відмовився, Організатор Акції використовує на власний розсуд.

4.10. Всі Учасники Акції автоматично погоджуються з перерахованими в даних Правилах умовами, та згодні їх дотримуватися.

4.11. Порушення учасником Акції будь-яких положень цих правил, а також інші дії, що застосовуються учасником Акції для недобросовісного здобуття переваг в Акції,  дає право Організатору Акції виключити Учасника Акції з участі в ньому, надіславши такому учаснику відповідне повідомлення до його профілю у відповідну соціальній мережу.

4.12. Організатор Акції не несе відповідальності за технічні проблеми з роботою веб сайтів під час проведення Акції, внаслідок яких Учасник Акції не був повідомлений або був несвоєчасно повідомлений про право на отримання  Заохочення.

4.13. Виконавець Акції не несе жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, якщо надання такої інформації передбачено цими Правилами.

4.14. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

4.15. Дана Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а дані Правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

4.16. 

 

 

 

Покупець (Учасник Акції) ознайомлений та погоджується з визначеними правилами та умовами.

У випадку наявності впливу обставин непереборної сили (форс-мажор) ця Акція на розсуд Організатора або скасовується або переноситься на інший період. До обставин форс-мажору відносяться будь-які обставини, що виникли або діють поза волею чи впливом Організатора Акції.

5. Інші умови:

Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.

Будь-які зміни затверджуються наказом Організатора.

Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде опубліковано на акційній сторінці https://giveaway.foxtrot.com.ua/ruletka

Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.

Організатор не вступає в суперечки, які можуть виникнути між Учасниками Акції щодо призу.

У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.